Даю 30 баллов. Пожалуйста! Помогите срочно. До розчину (густиною 0.61 г/мл) об'ємом 2 л з масовою

часткою W(HNO3) 0.4, додал 120 мл води. Яка масова частка кислоти в добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Саша.
p= 0.61 г/мл
v (розчину1) = 2000 мл
p=m/v
m(розчину1)=2000 * 0.61 = 1220 г
m(HNO3) = W(HNO3)*m(розчину1) = 0,4 * 1220г = 488 г
після доливання води маса розчину збільшилась на 120 г (бо густина води 1 г/мл)
m(розчину2) = 1220г + 120г = 1340г
знайдемо масову частку кислоти в новому розчині
W''(HNO3) = m(HNO3) / m(розчину2) = 488г / 1340г = 0,364 (або 36,4%)
Відп.: 36,4%
Отвечает Кудинова Екатерина.
По русски напиши - решу.