Урівняйте реакцію методом електронного балансу. Вкажіть окисник і відновник: Fe2O3 + Hl --> Fel2

+ l2 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Хмелёв Артём.
Fe2O3 + 6HI = 2FeI2 + I2 + 3H2O
2
Fe(+3) + 2e = 2Fe(+2) |окислитель
2I(-1) - 2e = I2(0)             |восстановитель