Визначте масову частку натрій гідроксиду в розчині, який одержали змішуванням 400г води з 200г

розчину натрій гідроксиду з масовою часткою речовини 30 %

Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Венера.
Рішення=200+400=600
600×30÷100=180