Обчисліть масу солі та води, що містяться у родині натрій нітрату масою 300г з масовою часткою 6%.

срочно!!! пожалуста буду дуже-дуже вдячна!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

По формулі:
W%=mр-ни/mр-ну*100%
підставляємо в формулу:
6%:=mр-ни/300г*100%, звідси  mр-ни=6%*300г/100%=18 гр солі
знаходимо масу Н2О=300г-18 г=282 гр води