Bизначте масу води в якій необхідно розчинити 2 г натрій нітрату, щоб отримати розчин з масовою

часткою солі 0,1 %

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Алёна.
M(NaNO₃)=2 г
w=0,001 (0,1%)

m(p)=m(NaNO₃)+m(H₂O)  (1)

m(NaNO₃)=wm(p)
m(p)=m(NaNO₃)/w          (2)

(1)=(2)
m(NaNO₃)+m(H₂O) = m(NaNO₃)/w    

m(H₂O)=m(NaNO₃)/w-m(NaNO₃)= m(NaNO₃)(1/w-1)

m(H₂O)=2(1/0,001-1)=1998 г