ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 70 БАЛОВ !!! визначте масу солі що утвориться при нейтралізації барій

гідроксидом розчину масою 400 г з масовою чаткою нітратної кислоти 3,15%

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
Дано:
m(p-pa HNO3) = 400 г
ω(HNO3) = 3.15% або 0,0315
Знайти:
m(Ba(NO3)2) - ?
Розв'язування.
m(HNO3) = 400 г*0,0315 = 12,6 г
M(HNO3) = 63 г/моль
n(HNO3) = 12.6 г/63 г/моль = 0,2 моль
Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O
З РХР n(Ba(NO3)2) = ¹/₂n(HNO3) = 0.2 моль/2 = 0,1 моль
M(Ba(NO3)2)=261 г/моль
m(Ba(NO3)2) = 0.1 моль*261 г/моль = 26,1 г
Відповідь: 26,1 г
Отвечает Малахова Ксения.
Масса к-ти = 400х3,15/100 =12,6 г
масса соли = 261х12,6/126 =26,1 г
 Я так думаю...