Розташуйте хімічні формули за зростанням масової частки Гідрогену в речовинах: CH4, C2H2, C2H4.


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.
Mr(CH4)=12+4*1=16
W(H)=4/16=0.25=25%

Mr(C2H2)=2*12+2*1=26
W(H)=2/26=0.08=8%

Mr(C2H4)=2*12+4*1=28
W(H)=4/28=0.14=14%

Ответ: C2H2, C2H4, CH4