Який об'м водню виділяється при взаємодії з водою калію кількістю речовини 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Илья.
2K+2H2O=2KOH+H2
по рівнянню співвідношення молів К і Н2=2:1

значить водню виділиться 0,5/2=025моль

об'єм водню=22,4*0,25=5,6л