Який елемент знаходиться в 4 групі масова частка, у якого оксигену в оксиді = 21,23%


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Елизавета.
Дано:
EO2
W(O) = 21,23%=0,2123
Найти: Е
Решение:
Mr(EO2)= Ar(O)*2/W(O)= 32/0.2123=150,7=151
Ar(E)= 151-32=119
Ar(Sn)=119
Значит, Е = Sn