Обчисліть кількісьть речовини вузликислого газу CO2масою 2,2г


Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.
Нам відома формула , що кількість речовини = m/M

M(CO2) = 44 г/моль

І тепер потрібно просто підставити за формулою.
Кількість речовини (CO2) = 2,2/ 44= 0,05 моль