При частковому випаровуванні 300грам розчину КАЛІЙ ХЛОРИД З МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ СОЛІ 15% одержали 140.6

грам нового розчину обчисліть масову частку калій хлорид в ньому,складіть рівняння реакції до задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Дано:
m(p-pa₁ KCl) = 300 г
ω₁(KCl) = 15% = 0,15
m(p-pa₂ KCl) = 140,6 г
ω₂(KCl) - ?
Решение.
m(KCl) = 300 г * 0,15 = 45 г
ω₂(KCl) = 45г/140,6 г = 0,32 или 32%
KCl + nH₂O = KCl*nH₂O
Ответ: 32%