Напишіть рівннянря.реакцій.за якими можна здійснити таке перетворення CH4-C2H2-C2H6-CO2-K2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Валько Ксения.
2CH4=(температура)C2H2+3H2
C2H2+2H2=C2H6
2C2H6+7O2=4CO2+6H2O
CO2+2KOH=K2CO3+H2O