обчисліть об'єм вуглекислого газу, який утворюється при взаємодії амінооцтової кислоти з натрій

карбонатом масою 31,8 г

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

                                    m=31,8      V-x

2NH2CH2COOH + Na2CO3 = CO2+2NH2CH2COONa+H2O 

                                    m=106       V=22,4

 

V(CO2) = (31,8*22,4)/106 = 6,72