Дуже потрібна ваша допомога з хімії,терміново♥ задача:при згоранні 8,4г вуглеводню одержали 26,4

СО2 і 10,8л Н2О. Маса 1л вуглеводню 1,875г Вивести формулу вуглеводню

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Олечка.
Знаходимо масу вуглеводню:
1 л--------------------------------1,875
22,4л------------------------------х
х=22,4*1,875/1=42
Є загальні формули і по ним можна вийти на формулу:
1)CnH2n+2=14n+2
2) CnH2n=14n
3)CnH2n-2=14n-2
4)CnH2n-6=14n-6
Підставляємо в першу 14n+2=42   14n=42-2  14n=/40 не підходить

14n=42 n=3 підішло формула С3Н6  пропен
так робити набагато легше