Визначте масу солі і води необхідних для приготування 150грам розчину солі з масовою часткою 12%


Ответы на вопрос

Отвечает Братенкова Анютка.
M(солі) = 150 г*0,12 = 18 г
m(H2O) = 150 г - 18 г = 132 г
відповідь: 18 г солі та 132 г води
Отвечает Мельник Михайло.
Масса раствора = 150 гр
масса соли = (масса раствора * 12%)/100% = (150*12%)/100% = 18 гр
масса воды = масса раствора - масса соли = 150 - 18 = 132 гр