Обчислити масу метану CH4 об'ємом 2.24 літра


Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.
Х г ---2,24 л
16 г --- 22,4л

х=2,24·16/22,4
х=1,6 г
Отвечает Janabaeva Nurai.
N(CH4)=V/Vm=2,24л/22,4л/моль=0,1моль
M(CH4)=n*Ar(C)+n*Ar(H)=1*12+4*1=16г/моль
m(CH4)=n*M=0,1моль*16г/моль=1,6г