Для промивання носа від нежиттю застосовують розчин натрію хлориду 10г солі розчиняють у 100мл

води.Обчисліть масову частку солі в такому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Катасонова Елизавета.
M(H2O) = 100 мл*1 г/мл = 100 г
m(pозчину NaCl) = 100 г + 10 г = 110 г
ω(NaCl) = 10 г/110 г = 0,091 або 9,1%
Відповідь: 9,1%