13. Допишіть рівняння можливої реакції, складіть для неї повне і скорочене йонні рівняння:А) Na2CO3

+ HNO3 →Б) K2SO3 + NaNO3 →14. Запишіть рівняння реакцій, що відповідають перетворенням.H2S → SO2 → H2SO3 → K2SO3 → CaSO3.

Ответы на вопрос

Отвечает Самусев Ваня.

13.A)Na2CO3+2HNO3=2NaNO3+ H2O+CO2

2CO3(сверху 2- допиши,а то не знаю как вставлять)+2H(допиши сверху +)=H2O+CO2

Б)не идёт реакция

14.

2H2S+3O2=2H2O+ 2SO2

SO2+H2O=H2SO3

H2SO3+K2S=K2SO3+H2S(газ)

K2SO3+Ca(OH)2=CaSO3(осадок)+2KOH