Обчисліть масу етанолу яку можна добути з 200кг картоплі що містить 30% крохмаль.


Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Ольга.
(С6H10O5)n + nH2O = nC6H12O6
m(цел)=70/100х100=70 кг
M(C6H10O5)=162 кг/кмоль
n(цел)= 70/162=0,43 кмоль
n(цел)=n(глюк)=0,43 кмоль
M(глюк)=180 кг/кмоль
m(глюк)=0,43х180=77,4 кг