Густина невідомого вуглеводню за н.у. 2,59 г/л. Масова частка Карбону в речовині складає 82,8%.

Виведіть формулу вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукіянчук Ксюша.
M(CxHy)=2,59*22,4=58г/моль
M(C)=(58*82,8):100%=48г/моль
значит С будет в формуле 48:12=4
а Н тогда 58-48=10
Соответственно формула-С4Н10