Допоможіть будь ласка не люблю цю хімію( Обчисліть в якій речовині SO2 чи SO3 масова частка

сульфуру більша (цифри- індекс)

Ответы на вопрос

Отвечает Карпушкин Вова.

Глянь на формулу де менше кисню, там быльше сульфуру 
розрахунки:
Mr(SO2)-32+16*2=64 W%S=32/64*100%=50%
Mr*SO3)=32+16*3=80     W%S-32/80*100%=40%