1.Виконайте перетворення: цинк хлорид - цинк гідрооксид - цинк оксид - цинк сульфат2.Виходячи з

алюмінію добудьте алюміній сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Яровой Александр.
ZnCl2+2NaOH=Zn(OH)2стрелка вниз+ 2NaCl
Zn(OH)2 стрелка вниз= температура ZnO+H2O
ZnO+H2SO4=ZnSO4+h2o