Знайти масові частки хімічних елементів у сполуці С6H5ONa


Ответы на вопрос

Отвечает Like Nike.
Mr(С6H5ONa)=12*6+1*5+16+23=116
W(
С)=12*6*100% : 116= 62%
W(H)=5*100% : 116= 4,31%
W(O)=16*100% : 116=13,79%
W(Na)=23*100% :116= 19,9%