для взаємодії з двовалентним металом масою 10,4г знадобиться розчин масою 400г з масовою часткою

HCl 3.65%/Визначити цей метал

Ответы на вопрос

Отвечает Panosyan Ovik.

1) m(HCl)= 400*0,0365=14,6 ()

Me+2HCl=MeCl2+H2

2)M (Me)= 73*10,4/14,6=52 - Cr