Масові частки елементів у молекулі одноосновної карбонової кислоти становлять: 26,1%С; 4,35% Н;

69,55%О. Яка назва цієї кислоти? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамов Зиё.
Если массу кислоты взять за 100 грамм, тогда m(C)=26,1 m(H) = 4,35 , m(O) = 69,55 
n ( c) = 26.1 /12 = 2.175
n (h) = 4.35 / 1 =4.35
n (o) = 69.55 / 16= 4.35
x:y:z = 2.175 : 4.35: 4.35 = 1:2:2
CH2O2 - формула 
H-COOH - муравьиная кислота