Яка кількість речовии нітральної кислоти витрачається на натрилізацію 3 моль магнію гідроксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.
Mg(OH)2 + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + 2H2O
З рівняння реакції слідує, що n(HNO3)=2n(Mg(OH)2)= 2*3 моль = 6 моль
Відповідь: 6 моль