У сполуці масова частка Оксигену складає 56,8%, масова частка Хлору 42%. У речовині також є

Гідроген. Виведіть найпростішу молекулярну формулу речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Иван.
1. wH=1.2%      wCl=42%               wO=56.8%
vH=1.2/1=1.2    vCl=42/35.5=1.2    vO=56.8/16=3.5
1.2:1.2:3.5=1:1:3
HClO3

2. wP=43.7%         wO=56.3%
vP=43.7/31=1.4     vO=56.3/16=3.5
1.4:3.5=1:2.5=2:5
Р2О5