1)3 ферум(III) оксиду добудьте ферум(III) гідроксид 2)З купрум(II) оксиду добудьте купрум(II)

гідроксид 3)Здійсніть практично такі перетворення а) Магній - магній сульфат - магній гідроксид - магній хлорид б)Купрум(II) оксид - Купрум(II) хлорид - Купрум(II) гідроксид - Купрум(II) сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Иристина.
1) Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O
FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl

2) CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O
CuCl2 + 2NaOH = 2NaCl + Cu(OH)2↓


3) а) Mg + H2SO4(разб.) = MgSO4 + H2↑
MgSO4 + 2KOH = Mg(OH)2↓ + K2SO4
Mg(OH)2 + 2HCl = MgCl2 + 2H2O

б) CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O
CuCl2 + 2KOH = 2KCl + Cu(OH)2↓
Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O