Допишiть рiвняння реакцiй , виберiть рiвняння зi змiною ступеня окиснення атомiв укажiть для цього

рiвняння окисник i вiдновник а)Cu+Hg(NO3)2 б)CuO+HNO3 Очень нужно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Щедриков Виктор.

Сu + Hg(NO3)2 = Cu(NO3)2 + Hg

Cu(0) -2e = Cu(+2)   1  в-ль

Hg(+2) +2e = Hg(0)  1  ок-ль

CuO + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O