Визначити масову частку H2SO4,в розчині,добутому при замішуванні 400г розчину H2SO4 із масовою

часткою кислоти 40% з 600мл води.

Ответы на вопрос

Отвечает Долматов Евгений.
M₀=400 г
w₀=0,40
m(H₂O)=600 г
w-?

m=m₀+m(H₂O)
m(H₂SO₄)=m₀w₀

w=m(H₂SO₄)/m=m₀w₀/{m₀+m(H₂O)}

w=400г*0,40/{400г+600г}=0,16 (16%)