При спалюванні коксу масою 187,5г утворився вугликислий газ обємом 336л(н.у).Обчісліть масову

частву вуглицю в коксі

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Макс.

С+О2=СО2
n(CO2)=336/22,4=15моль
n(CO2)=n(C)
n(C)=15*12=180гр
w(C)=180/187.5*100=96%