Які вуглеводні можна одержати гідруванням 2,4-диметилгексену-3?


Ответы на вопрос

Отвечает Землянская Юля.
2,4-диметилгексен-3?
CH3-CH(CH3)-CH=C(CH3)-CH2-CH3+H2=CH3-CH(CH3)-CH2-CH(CH3)-CH2-CH3