Установіть відповідність між відносною молекулярною масою та хімічною формулою Хімічна формула

Відносна молекулярна маса 1 H2Si03 A. 222 2 Fe(OH)2 Б. 202 3 Cu2(OH)2CO3 В. 107 4 Na2B4O7 Г. 78 5 Fe(OH)3

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.
1 M (H2SiO3) = 2+28+16×3=78 г/моль - Г)
2 M (Fe (OH)2) = 56+16×2+2=90 г/моль - Д)
3 M (Cu2 (OH)2CO3)=64×2+16×2+2+12+16×3= 222г/моль - А)
4 M (Na2B4O7)= 23×2+11×4+16×7=202г/моль - Б)
5 M (Fe (OH)3)= 56+16×3+3= 107г/моль - В)