Вычислить m осадка образовавшийся при взаимодействии 400 гр двух процентного HCl c AgNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Настя.
M(HCl)=400g
w(HCl)=2%
m(AgCl)=?
   8                  x
HCl+AgNO3=AgCl+HNO3  Це якщо по розвязанню. Але в природі ці сполуки
  36                 143
не будуть реагувати між собою. Тільки в лабораторії.
m(HCl)=400*0.02=8 g
m(AgCl)=8*143/36=31 грам