1. Для заливання лужних акумуляторів використовують розчин гідроксиду калію з масовою часткою KOH

30%. Обчислити масу гідроксиду калію необхідного для приготування 10 кг такого розчину.2. Зобразити схематично будову атома і іона натрію.

Ответы на вопрос

Отвечает Казлитин Костя.

1Решение в 10 кг содержится m=w*m1/100=30%*10000 г/100=3000 г=3 кг КОН

 

2  Na 1s²2s²2p⁶3s¹

ион натрия не имеет электрона на наружном энергетическом уровне

Na⁺   1s²2s²2p⁶3s⁰