Продовжують рівняння. Складуть повне молекулярна йонг рівняння іискорочене рівняння FeCl3+Na2SiO3=


Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахмет Жанет.
2FeCl3+3Na2SiO3=Fe2(SiO3)3↓+ 6NaCl
2Fe³⁺ +6Cl⁻+6Na⁺+3SiO3²⁻=Fe2(SiO3)3↓+ 6Na⁺+6Cl⁻
2Fe³⁺+3SiO3²⁻=Fe2(SiO3)3↓ реакція йонного обміну відбувається між ферум-іоном і силікат-іоном з утворенням осаду ферум(ІІІ) силікату