При згорянні 0,24 г простої речовини утворилось 0,448 газу ( н. у) Визначте елемент якщо його

валентність дорівнює чотирьом

Ответы на вопрос

Отвечает Одинокова Арина.
M + O2 --> MO2

n(MO2)=0.448/22.4=0.02mol
m(M)=0.24/0.02=12
Это карбон көміртек углерод!