До складу речовини входять гідроген 5,88 % та сульфур 94,12%знайдіть формулу речовини?


Ответы на вопрос

Отвечает Мусиенко Дарья.

Ответ:

Для знаходження формули речовини, заснованої на відсотковому вмісті елементів, спростимо завдання на прикладі розрахунку на масових одиницях.

1. Розглянемо відсотковий вміст кожного елементу у сполуці:

- Гідроген (H): 5,88%

- Сульфур (S): 94,12%

2. Переведемо відсотковий вміст в масові одиниці, припускаючи масу речовини рівною 100 грамам:

- Маса гідрогену (H): (5,88/100) x 100 g = 5,88 g

- Маса сульфуру (S): (94,12/100) x 100 g = 94,12 g

3. Далі, знайдемо відношення кількості атомів кожного елементу у масах, які ми знайшли. Враховуючи, що атомна маса гідрогену (H) приблизно 1 g/mol і атомна маса сульфуру (S) приблизно 32 g/mol:

- Кількість молекул гідрогену (H): 5,88 g / 1 g/mol = 5,88 мол

- Кількість молекул сульфуру (S): 94,12 g / 32 g/mol = 2,94 мол

4. Тепер, для знаходження формули речовини, розділімо кількість молекул кожного елементу на найменший спільний множник (в даному випадку, це 2,94):

- Гідроген (H): 5,88 мол / 2,94 = 2 мол

- Сульфур (S): 2,94 мол / 2,94 = 1 мол

Таким чином, формула речовини буде H2S.

Объяснение:

извини что так много :(