вищий оксид елемента 3 періоду має формулу RO2 який це елемент? обчисліть відносну молекулярну масу

цього оксиду​

Ответы на вопрос

Отвечает Стренадюк Никита.

Ответ:

Объяснение:

загальну формулу RO2  мають елементи 4 групи.

3 періоді в 4-й групі знаходиться : Силіцій.оксид має формулу SiO2

W=nAr/Mr=1*28/60=0,47=47%    (60-молярна маса оксиду -28+16*2