У воді масою 250г розчинили 50г цукру.яка масова частка у утриманому розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сельсков Дима.

Ответ:

1/6

Объяснение:

маса розчину дорiвнюе 250 + 50 = 300 г

З них розчиненоi речовини 50 г, отже треба обчислити 50/300, що буде 1/6

Отже, масова частка розчиненоi речовини в отриманному розчинi дорiвнюе 1/6

Отвечает Баранов Тимофей.

Дано:

m(води) = 250 г

m(цукру) = 50 г

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(цукру) = m(води) + m(цукру) = 250 + 50 = 300 г;

2) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 50 * 100% / 300 = 16,67%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 16,67%.