СРОЧНО ДАЮ 80БАЛОВ Завдання №1. Записати хімічні формули : а) Манган(VII) оксиду;

б)Сульфур(VI)оксиду; в) Хром(III) оксиду; г) калій гідроксиду; д) магній гідроксиду; е) алюміній гідроксиду. Завдання №2. Здійснити перетворення: літій--літій оксид--літій гідроксид--літій сульфат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Мария.

Відповідь:

MnO2; SO2; Cr2O3; KOH;Mg(OH)2;

Al(OH)3;

завдання 2

4(Li)+ O2 = 2(Li2O)

Li2O+H2O = 2(Li(OH))

2Li(OH) + H2SO4 = Li2(SO4) + 2(H2O)

вроде так