Який об'єм кисню витрачається на спалювання сірки масою 16 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

S+O2=SO2

Тепер над S ми пишемо його масу - 16г , під S пишемо 32г/моль - молярну масу. Оскільки нам потрібно дізнатися об'єм кисню , то під ним пишемо молярний об'єм - 22.4л/моль. Над киснем пишемо х.


Далі складаємо пропорцію:

х=(16*22.4)/32=11.2л


Отже, на спалювання сірки потрібно 11.2л кисню.