у столовому оцті масова частка 9%. Для виготовлення соусу до салату рекомендовано використовувати

оцет із масовою часткою 4%. Як зі столового оцту виготовити 50г такого розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тысяченко Людмила.

Ответ:

Объяснение:

x - изначальная масса р-ра уксуса

m(CH3COOH)9% = 0,09*x

m(CH3COOH)4% = 0,04*50 = 2 г

2 = 0,09 * х

х = 22,2 г

Чтобы получить 50 г 4-х %-ого р-ра уксуса нужно прилить: 50 - 2 - 22,2 = 25,8 г воды в 9-й % р-р