Здійсніть реакцію між речовинами, запишіть рівняння реакцій у молекулярній та йонній формах: 1)

AgNO3 + NaCl → 2) BaCl2 + Na2SO4 →

Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.
1) AgNO3 + NaCl = AgCl↓ + Na(NO3)
Ag(+)+NO3(-)+Na(+) + Cl(-) = AgCl↓ + Na(+) + NO3(-)
Ag(+) + Cl(-) = AgCl

2) BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4↓ + 2NaCl
Ba(2+)+2Cl(-)+2Na(+)+SO4(2-) = BaSO4↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)
Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓