вуглеводень має такий склад :w(C)=87,7%,w(H)=14,3%.Відносна молекулярна маса вуглеводню дорівнює

28.Виведіть молекулярну формулу вуглеводню​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Юлия.

Ответ:

С2Н4 етен.

Объяснение:

n(H):n(C)=\frac{14.3}{1} : \frac{87.7}{12} =14.3:7.3 = 2:1

простейшая формула: СН2

М(СН2)=12+2=14г\моль

\frac{28}{14}=2

Истинная формула : С2Н4 етен.