Проведіть реакції, що відповідають таким скороченим йог ним рівнянням: Н+ +ОН- =Н2О


Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

Ответ:

Объяснение:

HNO3 + NaOH = NaNO3 + H2O

H(+) + NO3(-) + Na(+) + OH(-) = Na(+) + NO3(-) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O