Обчисліть молярні маси речовин за їх формулами: а) NH3 , KNO3 б) CI2 , Na S024​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

M(NH3) = 14 + 1*3 = 17 г/моль

M(KNO3) = 39 + 14 + 16*3 =101 г/моль

M(Cl2) = 35,5*2 = 71 г/моль

M(Na2SO4) = 23*2 + 32 + 16*4 =142 г/моль