1. Якій кількості речовини відповідають 1,8*10^23 молекул сульфур (VI) оксиду? 2. Який об'єм

сульфур (VI) оксиду масою 16 г? Скільки молекул міститься в ньому?3. Обчислити відносну густину кисню за повітрям.

Ответы на вопрос

Отвечает Бритов Егор.

Ответ:

1) 0,3 моль;

2) 4,48 л;

1,204 * 10^23;

3) 1,1035;

Объяснение:

1) n(SO3) = N / Na = 1,8 * 10^23 / 6,02 * 10^23 моль-1 = 0,3 моль

2)n(SO3) = m / M = 16 г / 80 г/моль = 0,2 моль

V(SO3) = n * Vm = 0,2 моль * 22,4 л/моль = 4,48 л

N(SO3) = n * Na = 0,2 моль * 6,02 * 10^23 = 1,204 * 10^23

3)D(O2) = M(O2) / М(пов.) = 32 г/моль / 29 г/моль ≈ 1,1035

Отвечает Бахышова Амина.

Ответ:

1.N(SO₃)= 1,8*10^23 молекул

n=N/NA=1,8*10×23 ÷6.02×10²³=0.3моль

2.m(SO₃)=16г.

V=n×Vm=m/M×22.4=16/80×22.4=4.45л.

N=n×NA=m/M×6.02×10²³=1.204×10²³молекул

3.D(O₂)=32÷29=1.1