У якому об'ємі води потрібно розчинити глюкозу кількістю речовини 1,5 моль щоб приготувати розчин з

масовою часткою вуглеводу 20%?

Ответы на вопрос

Отвечает Красулина Диана.

Ответ:

Объяснение:

М(С6Н12О6) = 180 г/моль

m(C6H12O6) = n*M = 1,5 моль*180 г/моль = 270 г

Визначаємо масу розчину глюкози:

m(р-ну) = m(C6H12O6)/ω = 270 г/0,2 = 1350 г

Визначаємо масу води:

m(H2O) = m(р-ну)-m(С6Н12О6) = 1350 г - 270 г = 1080 г

ρ(Н2О) = 1 г/мл

Визначаємо об'єм води:

V(H2O) = m(H2O)/ρ(Н2О) = 1080 г/1 г/мл = 1080 мл

Відповідь: 1080 мл