Всі можливі способи добування солі ZnCl2​


Ответы на вопрос

Отвечает Крупеня Даша.

Ответ:

Объяснение:

1) Zn + Cl2 = ZnCl2  

2) Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2↑  

3) Zn + CuCl2 = ZnCl2 + Cu↓  

4) ZnO + 2HCl = ZnCl2 + H2O  

5) Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O  

6) ZnCO3 + 2HCl = ZnCl2 + H2O + CO2↑  

7) ZnSO4 + BaCl2 = ZnCl2 + BaSO4↓